Author: X***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 易 髮型時尚度: 舒適,沒佩戴好邊緣會有些癢 佩戴舒适: 舒適
顏色: 酒紅色
Price: HK$81.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2208059977193293 |
Author: X***i
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 易 髮型時尚度: 舒適,沒佩戴好邊緣會有些癢 佩戴舒适: 舒適
顏色: 酒紅色
Author: m***5
Date:
Review: 易穿戴: 材質很好,不會毛,髮旋到瀏海有點短
顏色: 棕色
Author: j***4
Date:
Review: 易穿戴: 可以再自己買個髮網 髮型時尚度: 好看
顏色: Dark Brown
Author: y***n
Date:
Review: CP值高,物所超值。
顏色: 鏽棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.